MILITARY GAME

Z hlediska psychologie je tzv. „hraní na vojáky“ prospěšné, nerozvíjí agresivitu, jak si nesmyslně někteří lidé myslí, ale vede k rozvoji předvídavosti, koordinaci pohybů, smyslu pro taktiku a zlepšuje správné rozhodování ve stresu a stížených podmínkách. Pohyb při hře samozřejmě rozvíjí i tělesnou zdatnost. Proto Vám nabízíme možnost zorganizovat pro Vás paintballovou hru, aby jste si i Vy mohli „vychutnat“ tento adrenalinový zážitek a na vlastní kůži si vyzkoušeli, jaké to je být akčním hrdinou a zjistit, že filmový Rambos jsou opravdu jen filmový.

Naše mnohaleté zkušenosti s pořádáním her, jak malého rozsahu, tak i větších akcí, jsou k dispozici, nejen pro soukromé osoby, ale i pro firmy, neboť každý dobrý zaměstnavatel ví, že jeho zaměstnanci se potřebují občas zbavit stresu, a kde jinde máte možnost zastřelit svého podřízeného či vedoucího než při paintballu?(samozřejmě vše legálním způsobem:o)

 

 Zde si můžete prohlídnout fotky z akce co pořádá kamarád a nebo si prohlídnout i jejich stránky nebo si nechat poslat nějaké to info to už záleží na vás. Je to supr hra na odreagování od běžného života.

    info@militarygame.cz   http://militarygame.cz

Snímek 1574.jpg
Snímek 1575.jpg
Snímek 1580.jpg
Snímek 1581.jpg
Snímek 1582.jpg
Snímek 1583.jpg
Snímek 1584.jpg
Snímek 1585.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one